Скачать текст
DOCX, 30 КБ

Приложения:
docx
Порядок предоставления социальных услуг поставщиками социальных услуг в форме социального обслуживания на дому в Республике Татарстан
DOCX, 54 КБ
docx
Наименования социальных услуг, описание и объем предоставления социальных услуг в форме социального обслуживания на дому отделениями социального обслуживания на дому комплексных центров социального обслуживания населения (для получателей социальных услуг, указанных в подпунктах 2.1 – 2.3 пункта 2 По-рядка предоставления социальных услуг поставщиками социальных услуг в форме социального обслуживания на дому в Республике Татарстан)
DOCX, 50 КБ
Документ в графическом формате
PDF, 14.63 МБ
DOCX, 58 КБ
docx
Социаль хезмәтләр күрсәтү исемнәре, халыкка социаль хезмәт күрсәтү буенча комплексы үзәкләрнең өйдә социаль хезмәт күрсәтү бүлекләре тарафыннан өйдә социаль хезмәт күрсәтү рәвешендә социаль хезмәтләр күрсәтү күләме һәм аның тасвирламасы (Татарстан Республикасында өйдә социаль хезмәт күрсәтү рәвешендә социаль хезмәтләр күрсәтү белән тәэмин итүчеләр тарафыннан социаль хезмәтләр күрсәтү тәртибенең 2 нче пунктындагы 2.1 – 2.3 нче пунктчаларда күрсәтелгән социаль хезмәт күрсәтүләрдән файдаланучылар өчен)
DOCX, 57 КБ