ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2017 ел
җомга
Татарстан Республикасы Дәүләт Киңәшчесе Минтимер Шәрип улы Шәймиев юбилеенә багышланган тантаналы чаралар
ТР Мәдәният министрлыгы ТР муниципаль берәмлекләре башкарма комитетлары
Глебов О.В., Габдерәшитов Б.Р.
"2017 елда мәктәпкәчә белем системасында яңалыклар" темасына матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
"Корпоратив культура формалаштыру нигезе буларак, медицина бергәлегендә һөнәри мөнәсәбәтләр" медицина хезмәткәрләре форумы
Халыкара мәгълүмат үзәге (Универсиада авылы, 35)
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Шакирова Г.Р.
Юл хәрәкәте иминлеген тәэмин итү буенча Татарстан Республикасы Хөкүмәте комиссиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары - Татарстан Республикасы Министлар Кабинеты Аппараты Җитәкчесе Ш.Х. Гаффаров уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТР буенча ЭЭМ
Кадыйров Р.Р.
Татарстан Республикасының чит илләрдәге һәм Россия Федерациясе субъектларындагы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Насыйбуллин Н.Н.
Олы яшьтәгеләр университетында тыңлаучылар өчен Хокукый белемнәр мәктәбе дәресе
Казан шәһәре, Пушкин ур., 8 А
ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил
Бәдриев И.Ф.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "ЛУКОЙЛ" ГАҖ президенты Ваһит Йосыф улы Алекперов белән очрашуы. 2017 елга Татартсан Республикасы белән "ЛУКОЙЛ" ГАҖ арасында хезмәттәшлек турында килешү беркетмәсен имзалау.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Сабиров Р.К., Габдерәшитов Б.Р.