ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

сентябрь, 2017 ел
чәршәмбе
Кытай Халык Республикасының Сәнәгать һәм мәгълүматлаштыру министры Мяо Вэйның Татарстан Республикасына килүе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов каршы ала.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Ситдыйков М.М. Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
БДБдә катнашучы дәүләтләрнең салым (финанс) тикшерүләр органнары җитәкчеләренең Координацион советының XIX утырышы
Мираж кунакханәсе
ТР ЭЭМ
Кадыйров Р.Р.
"Татарстан Республикасының иң яхшы дәүләт граждан хезмәткәре" республика конкурсының I этабы.
К(И)ФУ
Белов А.Н.
Программист көне
Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы мәгълүматлаштыру һәм элемтә министры Роман Шәйхетдиновның ММЧда котлавы
Бердәм Интернет дәрес әзерләү һәм уздыру буенча эш төркеме утырышы
ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил аппараты
ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил
Бәдриев И.Ф.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Маврина Л.Н.
Химия, Информатика, География, Җәмгыять белеме буенча төп дәүләт имтиханы, өстәмә сроклар
Имтиханнар алу пунктлары
ТР Мәгариф министрлыгы
Заманов Р.И.
Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошинның тимер юл вокзаллары дирекциясе - "РЖД" ААҖ филиалы башлыгы Виталий Леонидович Вотолевский белән очрашуы
ТР Транспорт министрлыгы
Сибгатуллин И.Н.
«Драйлок Текнолоджиз» компаниясе заводын ачу тантанасы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
«Алабуга» МИЗ террииториясендә «Алабуга-Волокно» ҖЧҖ һәм «Ровквул-Волга» ҖЧҖ заводларын төзү мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
«Алабуга» МИЗ Күзәтүчеләр советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның сервис метал үзәгенең төзелеш мәйданчыгын карап чыгуы.
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
«Rockwool» компаниясенең «Grodan» заводы нигезенә беренче ташны салу тантанасы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Татарстан Республикасы Дәүләт симфоник оркестрының концерт сезонын ачу
С. Сәйдәш исемендәге ДЗКЗ