ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

сентябрь, 2017 ел
пәнҗешәмбе
"Г. Камал исемендәге татар дәүләт академия театры" дәүләт бюджет учреждениесенә Россия Федерациясе театр сәнгате үсешенә керткән өлеше өчен Россия Федерациясе Хөкүмәтенең Федор Волков исемендәге премиясен тапшыру
Ярославль шәһәренең Федор Волков исемендәге Россия дәүләт академия драма театры
ТР Мәдәният министрлыгы
Нигъмәтуллина Г.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Кытай Халык Республикасының Сәнәгать һәм мәгълүматлаштыру министры Мяо Вэй белән очрашуы
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
ВТБ банкы (ГАҖ) президенты - идарәсе рәисе Андрей Леонидович Костинның Татарстан Республикасына килүе. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин каршы ала.
ВТБ банкы филиалының ТР буенча дирекциясе
Гайнетдинов Р.В.
Питрәч муниципаль районы Советы утырышы
Питрәч муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы
ТР Конституция суды
Глухова Л.Ю.
ВТБ банкы (ГАҖ) җитәкчеләре киңәшмәсе. ВТБ банкы (ГАҖ) президенты - идарәсе рәисе Андрей Леонидович Костин уздыра. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Икътисад министрлыгы ВТБ банкы (ГАҖ)
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Мәгарифнең актуаль мәсьәләләре буенча муниципаль районнар һәм шәһәр округлары мәгариф идарәләре җитәкчеләре белән видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Мәгариф министрлыгы
Заманов Р.И.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның ВТБ банкы (ГАҖ) президенты - идарәсе рәисе Андрей Леонидович Костин белән очрашуы
ТР Икътисад министрлыгы ВТБ банкы (ГАҖ)
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Россия Федерациясе Сәнәгать һәм сәүдә министры Денис Валентинович Мантуровның Татарстан Республикасына килүе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов каршы ала.
М.М. Ситдыйков Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы Халыклары ассамблеясе Советының күчмә утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
Хәсәнов М.С.
"Россия санитар-эпидемиология хезмәтенә - 95 ел" матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Хөкүмәт башлыкларының даими очрашуларын әзерләү буенча Россия-Кытай комиссиясенең Сәнәгать өлкәсендә хезмәттәшлек буенча хөкүмәтоара кече комиссиясе утырышы (тар составта). Россия Федерациясе Сәнәгать һәм сәүдә министры Денис Валентинович Мантуров һәм Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Хөкүмәт башлыкларының даими очрашуларын әзерләү буенча Россия-Кытай комиссиясенең Сәнәгать өлкәсендә хезмәттәшлек буенча хөкүмәтоара кече комиссиясе киңәйтелгән утырышы. Россия Федерациясе Сәнәгать һәм сәүдә министры Денис Валентинович Мантуров һәм Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Дәүләт Рус музее (Санкт-Петербург шәһәре) җыентыкларыннан «XIX гасыр азагы – XX гасыр башы рус сынлы сәнгате (портрет, пейзаж, натюрморт)» күргәзмәсен ачу
Сынлы сәнгать дәүләт музее
ТР Мәдәният министрлыгы