ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

август, 2018 ел
җомга
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Чаллы шәһәренә эш сәфәре: - шәһәр суды бинасын ачуда катнашу; - КАМАЗ автомобильләре өчен кабина каркаслары заводында булу.
ТРда Суд департаменты идарәсе ТР Сәнәнгать министрлыгы
Гарипов И.М., Глухова Л.Ю., Габдерәшитов Б.Р.
"Мин күкләрне сайлыйм!" авиация бәйрәме. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Сәнәгать министрлыгы "Казан ярминкәсе" АҖ
Зарипов Р.Х., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Төркия Республикасы делегациясе белән очрашуы
Туризм буенча ТР дәүләт комитеты ТР Сәнәгать министрлыгы
Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Түбән Кама шәһәр суды бинасын ачу тантанасы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТРда Суд департаменты идарәсе
Гарипов И.М., Глухова Л.Ю., Габдерәшитов Б.Р.
"2025 елга кадәр чорга Россия Федерациясе киңлекләрен үстерү стратегиясе проекты турында" видеоконференцэлемтә режимында селектор киңәшмәсе. Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе урынбасары В.Л.Мутко уздыра. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин катнаша.
ТР Төзелеш министрлыгы
Сибгатуллин И.Н.
Биектау муниципаль районы Советы утырышы
Биек Тау тюс
Биектау муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
Татарстан Республикасында урып-җыю кампаниясенә багышланган матбугат конференциясе.
"Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның урып-җыю эшләре белән танышу өчен Түбән Кама, Сарман һәм Зәй муниципаль районнарына эш сәфәре
Түбән Кама, Сарман, Зәй районнары
ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы
Гарипов И.М., Габдерәшитов Б.Р.
Чаллы шәһәре Советы утырышы
Чаллы шәһәре
Чаллы шәһәре Советы
Гарипов И.М.