ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

сентябрь, 2018 ел
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә
Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
Түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында республика киңәшмәсе: 1. Торак һәм социаль объектларны (мәктәпкәчә балалар учреждениеләрен, фельдшерлык-акушерлык пунктларын, амбулаторияләрне, сырхауханәләрне, клубларны, спорт мәйданчыкларын) төзү буенча республика программаларын гамәлгә ашыру, гражданнарның өлешле инвестицияләшү юлы белән торак төзелешенең проблемалы объектларын төзеп бетерү турында. 2. Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләрендә юл эшләре турында. 3. Агросәнәнгать комплексы мәсьәләләре турында. 4. Кече һәм урта эшкуарлыкны үстерү турында. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Транспорт министрлыгы, ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы, ТР Икътисад министрлыгы
Гарипов И.М., Нәфыйгин А.И., Сибгатуллин И.Н., Мостафин А.Р., Гайнетдинов Р.В.
Хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Шәфыйгуллин А.Р.
Чаллы дәүләт курчак театрының Самара шәһәрендә «Радуга» VII халыкара илкүләм курчак театрлары фестивалендә катнашуы
Самара ш.
ТР Мәдәният министрлыгы