ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

февраль, 2019 ел
Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре
Халыкны эш белән тәэмин итү үзәкләре
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
"2018 елда Татарстан Республикасы транспорт комплексының эш йомгаклары һәм 2019 елга бурычлары турында" Татарстан Республикасы Транспорт һәм юллар хуҗалыгы министрлыгы коллегиясенең киңәйтелгән утырышы. Министр Россия Федерациясе Транспорт министры Евгений Иванович Дитрих, Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин катнаша.
ТР Транспорт министрлыгы
Сибгатуллин И.Н.
2018/2019 уку елында «Иң яхшы татар теле һәм әдәбияты укытучысы» бөтенроссия конкурсының зона этабы
Тәтеш муниципаль районы
ТР Мәгариф министрлыгы
Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары
К(И)ФУ
Белов А.Н.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х.Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Идиатуллин А.Р.
«Россия ел укытучысы – 2019» бөтенроссия конкурсының зона этабы
Тәтеш муниципаль районы
ТР Мәгариф министрлыгы
Выборнов А.А.
Кама Тамагы муниципаль районы Советы утырышы
Кама Тамагы
Кама Тамагы муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Шакирова Г.Р.
Питрәч муниципаль районы Советы утырышы
Питрәч авылы
Питрәч муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә.
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
"Казанда неврология атналыгы" нейрофорумына багышланган матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Патриотик тәрбия буенча Татарстан Республикасы координацион советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры уырнбасары Л.Р. Фазлыева уздыра.атриотик тәрбия буенча Татарстан Республикасы координацион советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры уырнбасары Л.Р. Фазлыева уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТР Яшьләр министрлыгы
Хәбиберахманова Л.Ф.
В.И. Качалов ис. Казан Зур драма академия рус театрының театр музеен ачу тантанасы