ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

май, 2019 ел
пәнҗешәмбе
SCHOOL PERFORMANCES чит телләрдә мәктәп театр коллективларының республика фестиваль-конкурсының йомгаклау этабы
ТР Мәгариф министрлыгы
Выборнов А.А.
Студентлар баскетболы ассоциациясенең суперфиналы
ТР Спорт министрлыгы, Студентлар баскетболы ассоциациясе
Шакирова Г.Р.
Россия Федерациясе субъектларында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилләнең Координацион советы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил
Хәсәнов М.С.
Россия күчмә гастроэнтерология һәм гепатология мәктәбе
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Шакирова Г.Р.
Җирле үзидарәнең актуаль мәсьәләләре буенча Татарстан Республикасы җирлекләре башлыклары өчен зона семинар-киңәшмә
Тукай муниципаль районы
ТР МБ Советы
Гарипов И.М.
ТР Икътисад министрлыгы
Гайнетдинов Р.В.
Мәгариф системасының актуаль мәсьәләләре буенча мәгарифкә идарәнең муниципаль органнары җитәкчеләре катнашында видеоконференция режимында республика киңәшмәсе
ТР Мәгариф министрлыгы
Выборнов А.А.
Видеоконференция режимында түбәндәге мәсьәләләр буенча республика киңәшмәсе: 1. «2019 елның I кварталы йомгаклары буенча аерым категория гражданнарны социаль хезмәт күрсәтүләр җыелмасы белән тәэмин итү чараларын оештыру һәм уздыру». 2. Татарстан Республикасында бөтен категория кешеләр арасында «Хезмәткә һәм оборонага әзер» (ГТО) бөтенроссия физкультура-спорт комплексының Татарстан Республикасында кышкы фестивален һәм Татарстан Республикасында гаилә командалары арасында «Хезмәткә һәм оборонага әзер» (ГТО) бөтенроссия физкультура-спорт комплексы фестивален уздыруга йомгак ясау турында». Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л.Р.Фазлыева уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы, ТР Спорт министрлыгы