ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2020 ел
дүшәмбе
Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары
К(И)ФУ
Белов А.Н.
Мәктәп укучыларының рус әдәбияты буенча бөтенроссия олимпиадасының төбәк этабы һәм республика олимпиадасының йомгаклау этабы
ТР Мәгариф министрлыгы
Выборнов А.А.
«Татэнергосбыт» АҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин уздыра.
«Татэнергосбыт» АҖ
Фәсхиев Г.Н.
"Бердәм Россия" партиясенең Югары советы Бюросы утырышы. Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Терентьев А.М., Огородников А.И., Ефимов Е.Н.
Ленинград шәһәрен фашист блокадасыннан тулысынча азат итү көне (1944 ел)
ТР Хәрби комиссары С.Н. Погодинның ММЧда котлавы
ТРМК (10 нчы кат)
ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Транспорт министрлыгы
Фишман Н.Л.
"Татарстан Республикасы Дәүләт идарәсен цифрлы үстерү, мәгълүмат технологияләре һәм элемтә тармагы эше йомгаклары һәм 2020 елга бурычлар турында" Татарстан Республикасы Дәүләт идарәсен цифрлы үстерү, мәгълүмат технологияләре һәм элемтә министрлыгының видеоконференция режимында киңәйтелгән коллегиясе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Элемтә министрлыгы
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Россия Федерациясе Конституциясенә төзәтмәләр кертү турындагы тәкъдимнәрне әзерләү буенча эш төркеме утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
Эш төркеменең оештыру комитеты
Хәсәнов М.С.
"Безнең ишегалды" республика программасы кысаларында ишегаллары территорияләрен комплекслы төзекләндерү буенча мәгариф воркшопын ачу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Транспорт министрлыгы
Фишман Н.Л.
Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Шакирова Г.Р.
«2019 елда Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе эшчәнлеге йомгаклары һәм 2020 елга бурычлар турында» видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең киңәйтелгән киңәшмәсе. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин катнаша.
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
Фәттерахманов Л.Р.
2019-2020 уку елында "Иң яхшы татар теле һәм әдәбияты укытучысы" бөтенроссия конкурсының зона этабы
ТР Лениногорск муниципаль районы
ТР Мәгариф министрлыгы
Выборнов А.А.
«Мисс Татарстан-2020» XXII республика гүзәллек конкурсы финалына багышланган матбугат конференциясе.
"Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
"2019 елда Туризм буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты эш йомгаклары һәм 2020 елга бурычлар турында" коллегия утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин катнаша.
Туризм буенча ТР дәүләт комитеты
Шакирова Г.Р.