ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

сентябрь, 2020 ел
җомга
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Үзбәкстан Республикасы Премьер-министры киңәшчесе Мәһриддин Әкмәл улы Хәйриддинов белән очрашуы
ТР Сәнәгать министрлыгы
Бакиров Г.Т., Габдерәшитов Б.Р.
Бөтенроссия урманнар утырту көне кысаларында чаралар. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов, Россия Федерациясе Табигать ресурслары һәм экология министры урынбасары – Федераль урман хуҗалыгы агентлыгы җитәкчесе С.М. Аноприенко катнаша.
ТР Урман хуҗалыгы министрлыгы, ТР Экология министрлыгы
Нәфыйгин А.И., Гарипов И.М., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Тарихи һәм мәдәни һәйкәлләрне торгызу республика фонды төзелүнең 10 еллыгына багышланган тантана. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Татарстан Республикасы Тарихи һәм мәдәни һәйкәлләрне торгызу республика фонды, ТР Мәдәният министрлыгы
Фазлыева Л.Р., Глебов О.В., Габдерәшитов Б.Р.
Хатын-кызлар арасында ирекле көрәш буенча России чемпионаты
Казан ш.
Россия спорт көрәше федерациясе, ТР Спорт министрлыгы
Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасында агымдагы санитар-эпидемиологик ситуация турында матбугат конференциясе.
"Татмедиа" РА
IV бөтенроссия мәктәпкәчә балалар ата-аналарын кабул итү көне
Казан ш.
ТР Мәгариф министрлыгы