ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2021 ел
Холокост корбаннарын искә алу атнасына багышланган чаралар циклы
ТР Мәдәният министрлыгы, ТР МББК
Низамова Л.Г.
«Иң яхшы татар теле һәм әдәбияты укытучысы» бөтенроссия конкурсының муниципаль этабы
«Ел тәрбиячесе – 2021» республика һөнәри конкурсының муниципаль этабы
ТР муниципаль берәмлекләре
Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары
К(И)ФУ
Белов А.Н.
«Россия ел укытучысы – 2021» бөтенроссия конкурсының муниципаль этабы
Выборнов А.А.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Идиатуллин А.Р.
Мәктәп укучыларының математика буенча «Олимпка юл» республика олимпиадасы
"Дуслык" савыктыру-мәгариф комплексы
Выборнов А.А.
Казан Кремленың гавами урыннары бинасын музейлаштыру проектын тәкъдир итү. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Мәдәният министрлыгы
Фишман-Бекмамбетова Н.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Балигъ булмаганнар эшләре һәм аларның хокукларын яклау буенча республика комиссиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л.Р.Фазлыева уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
Фазлыева Л.Р.
«Кадрлар резервы" республика яшьләр проектының 12 сезонын уздыру турында»гы темага матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Татарстан Республикасында агымдагы санитар-эпидемиологик вәзгыять турында матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Шакирова Г.Р.
"2020 елда Тарифлар буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты эшчәнлегенең төп нәтиҗәләре һәм 2021 елга бурычлары турында" Тарифлар буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллин катнаша.
Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты
Гайнетдинов Р.В.
«Ахматовага 13 сорау» Филармониядә поэзия кичәсе.
Г. Тукай ис. ТДФ
Низамова Л.Г.