ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

чәршәмбе
К(И)ФУ
Белов А.Н.
Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат)
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
Мостафин А.Р., Лоцманова Е.И.
Спас муниципаль районы Советы утырышы
Спас муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
Мөслим муниципаль районы мәгариф һәм фән хезмәткәрләренең август киңәшмәсе
Мөслим муниципаль районы
ТР Мәгариф министрлыгы
Заманов Р.И.
Коррупциягә каршы көрәш эшен җайга салу буенча Татарстан Республикасы Президенты каршындагы Комиссия Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Бәдретдинов М.С., Габдерәшитов Б.Р.
"Татарстан Республикасында урып-җыю кампаниясенең беренче нәтиҗәләре" матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
СССРның халык артисты, композитор, пианист, Татарстан Республикасы Дәүләт гимны көе авторы Рөстәм Яхинга һәйкәл ачу тантансы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Мәдәният министрлыгы
Балтусова О.А., Габдерәшитов Б.Р.
"Корбан бәйрәмендә корбан чалу: кагыйдәләре һәм нормалары" матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
"Кискен коронар синдром. Медицина ярдәмен оештыру мәсьәләләре" мәсьәләсе буенча муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә
Югары медицина технологияләренең мәгариф үзәге (Оренбург тракты, 138)