ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

апрель, 2014 ел
"Җир шары көне" республика экологик акциясе
ТР гомуми белем бирү оешмалары
ТР Мәгариф министрлыгы
Р.И.Заманов
Татарстан Республикасы дәүләт хакимиятенең башкарма органнары белгечләренең мобилизацион җыелуы
ТР Төзелеш министрлыгы
В.Р.Сафиуллин
«Волга-СтройЭкспо» XIX халыкара махсуслаштырылган күргәзмәсе
22 - 25 апрель, "Казан ярминкәсе" ААҖ
ТР Төзелеш министрлыгы
И.Н.Сибгатуллин
"Россия саклык банкы" ААҖ президенты, идарәсе рәисе Герман Оскарович Грефның Татарстан Республикасына эш сәфәре
"Казан" халыкара аэропорты
А.Р.Хәйруллин И.Л.Савельев
Саклык банкының корпоратив университеты ярдәмендә "Хәзерге заман менеджмент технологияләре" семинар киңәшмәсен ачу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов, "Россия саклык банкы" ААҖ президенты, идарәсе рәисе Г. О. Греф катнаша.
"Корстон" кунакханә комплексы
А.Р.Хәйруллин И.Л.Савельев
Россия Федерациясе Юстиция министрлыгының Түбән Новгород өлкәсе буенча Баш идарәсе каршындагы Координацион советының күчмә утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
Казан Ратушасы
РФ Юстиция министрлыгының ТР буенча идарәсе
Р.Р.Кадыйров
Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
А.В.Кузьмин
Татарстан Республикасы муниципаль районнары җирлекләренең башлыклары белән зона семинар киңәшмәсе
"Казан" ММҮ
ТР Муниципаль берәмлекләре советы
И.М.Гарипов
Милли эшкуарлык инициативасының, Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләрендә уңайлы инвестицион климат тәэмин итү буенча җирле үзидарә органнары эшчәнлеге стандартының "юл карталарын" үтәү мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә, шулай ук Россия регионнарының милли инвестицион рейтингын тәкъдир итү.
ТР Икътисад министрлыгы
I Республика бәйсез балалар әдәбияты премиясен ачуга багышланган матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
"Бәхетле хәлләр" балаларга ярдәмнең хәйрия фонды, "Татмедиа" РА
«Мин татарча сөйләшәм» республика акция-конкурсы
20 - 27 апрель Казан шәһәре
ТР Мәгариф министрлыгы
Р.И.Заманов
«Катюша» безне батырлыкка өнди" рус җырын башкаручыларның VII Республика конкурсы гала-концерты
«Ак Барс» яшьләр үзәге
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина
Хатын-кызлар командалары арасында волейбол буенча Россия чемпионаты. Суперлига. «Динамо-Казань» ВК (Казан) – «Факел» ВК (Яңа Уренгой).
"Санкт-Петербург" волейбол үзәге
ТР Яшьләр министрлыгы, Бөтенроссия волейбол федерациясе