ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

февраль, 2015 ел
сишәмбе
"2014 елда Федераль дәүләт статистика хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча Территориаль органы эшчәнлеге йомгаклары һәм 2015 елга төп бурычлары турында" Федераль дәүләт статистика хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча Территориаль органы коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев катнаша.
Казан, Г.Камал ур., 24а
Татарстанстат
А.И. Нәфыйгин
Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
А.В.Кузьмин А.Р.Хәйруллин
«Казаноргсинтез» ААҖдә куркыныч җитештерү объектында һәлакәтне бетергәндә һәлакәт-коткару хезмәтләренең гамәлләре һәм аларның штаттан тыш һәлакәт-коткару берәмлекләре белән үзара хезмәттәшлеге" темасына Федераль экологик, технологик һәм атом күзәтчелеге хезмәте А.В.Алешин катнашында уку-штаб дәресләре
«Казаноргсинтез» ААҖ
Ростехнадзорның Идел буе идарәсе «Казаноргсинтез» ААҖ
Г.Н.Фәсхиев А.И.Галиев
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның «Сколково» Мәскәү идарә мәктәбе ректоры Андрей Владимирович Шаронов белән очрашуы
А.Р.Хәйруллин И.Л.Савельев
"2014 елда Татарстан Республикасы Инвестицион үсеш агентлыгының эш йомгаклары һәм 2015 елга бурычлары турында" Татарстан Республикасы Инвестицион үсеш агентлыгы коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
А.Р.Хәйруллин И.Л.Савельев
Бөтендөнья онкология авыруларына каршы көрәш көненә багышланган матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы, "Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Haier (Кытай) компаниясе вәкилләре белән очрашуы
Р.Р.Гыйматдинов И.Л.Савельев
"2014 елда Ростехнадзорның Идел буе идарәсе күзәтчелегендәге предприятиеләр һәм оешмаларның сәнәгать һәм энергетика иминлеген тәэмин итү эше йомгаклары һәм 2015 елга бурычлары турында" Ростехнадзорның Идел буе идарәсенең киңәйтелгән киңәшмәсе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов һәм Федераль экологик, технологик һәм атом күзәтчелеге хезмәте җитәкчесе А.В.Алешин катнаша.
«Казаноргсинтез» ААҖ
Ростехнадзорның Идел буе идарәсе, «Казаноргсинтез» ААҖ
Р.К.Сабиров, И.Л.Савельев
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Тәбриз шәһәре мэры Садег Нәдҗәфи җитәкчелегендәге Иран Ислам Республикасы делегациясе белән очрашуы
ТРМК сөйләшүләр алып бару залы (9 нчы кат)
ТР Мәдәният министрлыгы, Казан шәһәре мэриясе
Р.Р.Гыйматдинов И.Л.Савельев
Түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: 1. Муниципаль районнарда (шәһәр округларында) кризиска каршы штаблар булдыру; 2. Дәүләт һәм мцниципаль хезмәтләр күрсәтүнең куп функөияле үзәкләрен (алга таба - КФҮ) финанслау, шулай ук республика КФҮнең үзәкләштерелгән структурасына күчү; 3. Муниципаль районнарда (шәһәр округларында) хезмәт базарындагы ситуация турында.
ТР Икътисад министрлыгы
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Төркия Республикасы Бөек Милли Мәҗлесе депутаты Исмаил Сафи җитәкчелегендәге Төркия Республикасы делегациясе белән очрашуы
ТРМК (10 нчы кат)
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Р.Р.Гыйматдинов И.Л.Савельев
Континенталь хоккей лигасы - Ирләр командалары арасында хоккей буенча Россия ачык чемпионаты. ХК «Ак Барс» (Казан) – ХК «Динамо» (Мәскәү).
«Татнефть-Арена» БСС
ТР Яшьләр министрлыгы, Континенталь хоккей лигасы