ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

июнь, 2016 ел
чәршәмбе
Социаль әһәмиятле проектларны гамәлгә ашыруда катнашучы коммерциячел булмаган оешмалар өчен Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты грантларын алуга республика конкурсы
1 - 10 июнь ТР Хезмәт министрлыгы
ТР Хезмәт министрлыгы
И.Ф. Бәдриев
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов җитәкчелегендәге Татарстан Республикасы делегациясенең Германия Федератив Республикасына (Саксония, Тюрингия) эш сәфәре
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
"Минем камил дөньям" балалар рәсемнәреннән конкурс эшләре күргәзмәсе
"Казан ярминкәсе" КҮ
ТР Хезмәт министрлыгы
И.Ф. Бәдриев
Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат)
ТР Дәүләт аокоголь инспекциясе
А.Р. Мостафин Е.И. Лоцманова
ТР Төзелеш министрлыгы
А.И. Нәфыйгин И.Н. Сибгатуллин Б.Р. Габдерәшитов
"Без төрле, әмма без бергә" хорлар фестиваленең гала-концерты. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
ТР Дәүләт Советы
М.С. Хәсәнов
Балаларның ялын һәм аларны савыктыруны оештыру мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә. Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе Д.А. Медведев уздыра. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Яшьләр министрлыгы
Л.Р. Фазлыева Б.Р. Габдерәшитов
Балаларны яклау көненә багышланган "Татарстан Республикасы Хөкүмәте Кубогы"на картинг буенча ХХ гадәти ярышларны ачу тантанасы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
ТР буенча ЭЭМ ЮХИДИИ, ТР Яшьләр министрлыгы
Р.Р. Кадыйров
"Круиз бәйрәме уздыру" темасына матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
"Медицина хокукының, биомедицина этикасы һәм суд медицинасыныж актуаль проблемалары" түгәрәк өстәле
ТР Дәүләт Советы
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Ишү спорт төрләре үзәгенең Спорт-торгызу комплексында булуы
ТР Яшьләр министрлыгы
Л.Р. Фазлыева Б.Р. Габдерәшитов
Халыкара балаларны яклау көнен бәйрәм итү кысаларында "Бала-Сити" балалар бакчасын ачу тантанасы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Мәгариф министрлыгы
Л.Р. Фазлыева Б.Р. Габдерәшитов
«Созвездие – Йолдызлык – 2016» XVI ачык республика телевизион яшьләр эстрада сәнгатенең юбилей фестивалендә җиңүчеләргә һәм лауретларга махсус дәүләт стипендияләрен тапшыру тантанасы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
ТР Яшьләр министрлыгы, «Созвездие - Йолдызлык» РҮ
Г.Р. Шакирова