ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

июнь, 2016 ел
сишәмбе
Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат)
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
А.Р. Мостафин Е.И. Лоцманова
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның шагыйрь Ренат Мәкъсүм улы Харисовка һәм композитор Резедә Ахияровага хөрмәт күрсәтүе
ТР Мәдәният министрлыгы
Л.Р. Фазлыева, И.Н. Тимергәлиев, Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасында наркотикларга каршы комиссия утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары,Татарстан Республикасында наркотикларга каршы комиссия рәисе урынбасары В.Г. Шәйхразиев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТР буенча ЭЭМ
Р.Р. Кадыйров
Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
Э.Ф. Хәйруллин
Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының "Мөмкинлекләре чикләнгән балалар һәм яшүсмерләр өчен "Доверие" реабилитация үзәге" дәүләт автономияле социаль хезмәт күрсәтү учреждениесе Зеленодольск муниципаль районында ачылуга 20 ел тулуга багышланган конференция.
Зеленодольск шәһәре
ТР Хезмәт министрлыгы
И.Ф. Бәдриев
Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләр җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Хезмәт министрлыгы
И.Ф. Бәдриев
Мәгариф оешмалары эшчәнлегенең нәтиҗәлелеген арттыру мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Мәгариф министрлыгы
Р.И. Заманов
Россия Федерациясе Иминлек Советы Секретареның һәм Россия Федерациясе Президентының Идел буе федераль округындагы Тулы вәкаләтле вәкиленең Идел буе федераль округы чикләрендә урнашкан Россия Федерациясе субъектлары башлыклары катнашында уртак күчмә киңәшмәсе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Элемтә министрлыгы
А.Р. Шәфыйгуллин
"2015 елда һәм 2016 елның үткән чорында ТРның олы яшьтәге билгеле бер төркемнәренә диспансеризация нәтиҗәләре буенча" видеоконференция режимында республика киңәшмәсе
ТР Мәдәният министрлыгы