ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

5 - 7 август Алабуга шәһәре
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина
VII бөтендөнья татар яшьләре форумын ачу тантанасы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
ТР Дәүләт Советы
О.Е. Гаврилов
Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиковның Баулы муниципаль районына эш сәфәре.
Баулы муниципаль районы Башкарма комитеты
И.М. Гарипов А.И. Галиев
Җиденче чакырылыш Россия Федерациясе Федераль Собраниесе Дәүләт Думасы депутатларын сайлау кампаниясен уздыруга кагылышлы мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә
ТР ҮСК
Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиковның Лениногорск муниципаль районына эш сәфәре.
Лениногорск муниципаль районы Башкарма комитеты
И.М. Гарипов
Татарстан Республикасының чит илләрдәге һәм Россия Федерациясе субъектларындагы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Н.Н. Насыйбуллин
Татарстан Республикасы буенча Кадастр палатасының 15 еллыгына багышланган тантаналы чара. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР буенча Кадастр палатасы
А.Р. Нуретдинов Б.Р. Габдерәшитов
Каргополье тарих-архитектура һәм сәнгать музее (Архангельск өлкәсе) фондларыннан "Каргополье уенчыгы" күргәзмәсен ачу
Алабуга шәһәре