ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

март, 2017 ел
Татарстан Республикасы түләүсез юридик ярдәм күрсәтү бөтенроссия көне
Татарстан Республикасы
"Россия Юристлар ассоциациясе" гомумроссия иҗтимагый оешмасы
Гревцов А.Б.
"Юл хәрәкәте иминлеге" дәүләт бюджет учреждениесе филиаллары белән видеоконференция режимында эшче киңәшмә
"ЮХИ" ДБУ
Кадыйров Р.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Екатеринбург шәһәренә эш сәфәре, Россия Федерациясе Генераль прокуроры Юрий Чайка рәислегендәге киңәшмәдә катнашу
Шәфыйгуллин А.Р., Нәфыйгин А.И., Гыйматдинов Р.Р.
«Язгы МАРШ-2017» архитектура воркшопы
Казан, ИТ-парк
Фишман Н.Л.
Татарстан Республикасында 2016 елда мобилизацион әзерлеккә йомгак ясау һәм 2017 елга бурычлар кую. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары А.В.Песошин уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
Огородников А.И.
Буа муниципаль районы Советы утырышы
Буа муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
"ТКХ өлкәсендә халыкның грамоталыгы" матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Татарстан Республикасының чит илләрдәге һәм Россия Федерациясе субъектларындагы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Насыйбуллин Н.Н.
Салым бурычларын түләү мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Финанс министрлыгы
Гайнетдинов Р.В.
Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә
Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
Түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында республика киңәшмәсе: 1. Гражданнарны хәлендәге торак фондыннан күчерү, торак фондын һәм социаль объектларны (гомуми белем мәктәпләрен, мәктәпкәчә балалар учреждениеләрен, савыктыру лагерьларын, ветеринария хезмәте биналарын) капиталь ремонтлау, хәрәкәт итүләре чикләнгән халык төркемнәренең аларга керә алуын тәэмин итү, инженер инфраструктурасы системаларын яңарту һәм аларның энергетик нәтиҗәлелеген арттыру буенча республика программаларын гамәлгә ашыру турында. Торак-коммуналь хуҗалыкта хезмәт күрсәтүләр сыйфатын яхшырту турында. 2. Агросәнәнгать комплексы мәсьәләләре турында. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы
Гарипов И.М., Нәфыйгин А.И., Сибгатуллин И.Н., Мостафин А.Р.
"Халык моңнары"
Г. Тукай ис. ТДФ
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина
Хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Шәфыйгуллин А.Р.
«XXI гасырда классик гитара» X халыкара фестивале гала-концерты
С. Сәйдәш исемендәге ДЗКЗ
ТР Мәдәният министрлыгы