ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

май, 2017 ел
Халыкара гаилә көне
ТР хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министры Э.А. Зарипованың ММЧда котлавы
Татарстан Республикасы дәүләт хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең квалификацияләрен арттыру курслары
К(И)ФУ
Белов А.Н.
«ВессоЛинк» компанияләр төркеме һәм «Вавиот» компанияләр төркеме проектлары буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы ТР Транспорт министрлыгы ЮХИ РДУ Казан шәһәре Башкарма комитеты
Сибгатуллин И.Н., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
«Блокчейн – яңа бүленгән финанс мохите» темасына «КИВИ» АҖ генераль директоры Сергей Солонин лекциясе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Элемтә министрлыгы
Белов А.Н., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы
Татарстан Республикасы Конституция суды
Волкова Ф.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның «БАНК УРАЛСИБ» ГАҖ президенты, Күзәтүчеләр советы рәисе Владимир Игоревич Коган белән очрашуы. Татарстан Республикасы һәм «БАНК УРАЛСИБ» ГАҖ арасында хезмәттәшлек турында килешү имзалау.
ТР Икътисад министрлыгы РФ ҮБның Идел-Нократ баш идарәсенең ТР буенча Милли банкы «БАНК УРАЛСИБ» ГАҖ
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Яңа Татар Бистәсе һәм Казан шәһәре йөк елга порты территориясендә "Казан финанс районы" мастер-планы концепциясе мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы
Балтусова О.А., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның Татарстанның балаларны тәрбиягә алган гаиләләре белән очрашуы
Ларионова Т.П.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның «BFFT.space» архитектура-мәгариф пространствосында булуы
ТР Төзелеш министрлыгы
Балтусова О.А., Габдерәшитов Б.Р.
"III Бөтендөнья яшь ватандашлар уеннары" матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Рәшит Ваһапов исемендәге халыкара татар җыры фестивале. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
Хәсәнов М.С.