ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

декабрь, 2017 ел
дүшәмбе
Армиягә чакырылучыларны хезмәт итү урынына кадәр озата бару һәм 84081 хәрби частендә булу (Мәскәү өлкәсе)
Мәскәү өлкәсе
ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил аппараты ТР Хәрби комиссариаты
Бәдриев И.Ф.
Татарстан Республикасында М.Горький ис. Самара академия драма театры гастрольләре
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина
Татарстан Республикасы дәүләт хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең квалификацияләрен арттыру курслары
К(И)ФУ
Белов А.Н.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Идиатуллин А.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Iran Markaz компаниясе директоры Якуб Гасеми белән очрашуы
Туризм буенча ТР дәүләт комитеты
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Гамәлгә ашырыла торган инвестицион проектлар кысаларында объектлар төзү һәм реконструкцияләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы
Сибгатуллин И.Н.
Гамәлгә ашырыла торган инвестицион проектлар кысаларында объектлар төзү һәм реконструкцияләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы
Сибгатуллин И.Н.
I, II һәм III төркем инвалидларына, инвалид балаларга, шулай ук аларның вәкилләренә халыкара инвалидлар көне кысаларында түләүсез юридик ярдәм күрсәтү
Казан ш., Имәнлек ур., 43В
ТР Юстиция министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
Спас муниципаль районы Советы утырышы
Спас муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
"Имин шәһәр" техник чараларның аппарат-программа комплексы системаларын, "112" бердәм номеры буенча экстрен оператив хезмәтләрне чакыруны тәэмин итү системаларын һәм "ЭРА-ГЛОНАСС" дәүләт автоматлаштырылган мәгълүмат ситсемасын гамәлгә кертү һәм үстерү буенча видеоконференция режимында ведомствоара комиссия утыршы. Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе урынбасары Дмитрий Олегович Рогозин уздыра. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин катнаша.
ТР ГХМ ТР Элемтә министрлыгы
Кадыйров Р.Р., Огородников А.И.
"Татарстан Республикасында гидротехник корылмаларга капиталь ремонт эшләрен үтәү программаларын гамәлгә ашыру" матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
«Күпкырлы Казан музыкасы» I фестивале
С. Сәйдәш исемендәге ДЗКЗ