ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

декабрь, 2017 ел
дүшәмбе
Мәскәү өлеәсе, Истра районы
ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил
Бәдриев И.Ф.
Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре
Татарстан Республикасы муниципаль районнарының халыкны эш белән тәэмин итү үзәкләре
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
Ватан Геройлары көнен бәйрәм итү чаралары
Җиңү паркы, Казан Ратушасы
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
Словакия туроператорлары һәм ММЧ өчен реклама-мәгълүмат туры
Казан ш., Свияжск утрау-шәһәре
Туризм буенча ТР комитеты
Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Россия Федерациясе Үзәк банк рәисе урынбасары Вестеровский Руслан Николаевич белән очрашуы
РФ ҮБның Идел-Нократ баш идарәсенең ТР буенча Миили банкы
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Идиатуллин А.Р.
Федераль бюджеттан һәм федераль фондлардан кергән акчаларны үзләштерү мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин уздыра.
ТР Финанс министрлыгы
Гайнетдинов Р.В.
Югары Ослан муниципаль районы Советы утырышы
Югары Ослан муниципаль районы Советы
Буа муниципаль районы Советы утырышы
Буа муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
Татарстан Республикасы Төбәк лизинг компаниясенең бизнес һәм офис өчен Күп функцияле үзәген ачу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Тәтеш муниципаль районы Советы утырышы
Тәтеш муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
"Бөтендөнья бронхиаль астмага каршы көрәш көне" матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Россия Саклык банкы" ГАҖ бүлекчәсе базасындагы Хезмәт күрсәтү үзәгендә булуы
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы дәүләт план органнары барлыкка килүгә 95 ел тулуга багышланган тантана. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Әлмәт шәһәре, Яшьләр үзәге
ТР буенча Роспотребнадзор идарәсе
Шакирова Г.Р.
Ватан Геройлары көнен бәйрәм итү уңаеннан тантаналы кабул итү. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы ТР Хезмәт министрлыгы
Хәсәнов М.С.
"Татарстандагы федераль юлларда иминлеккә һәм аларның торышын яхшыртуга юнәлгән чаралар турында" матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Россия Федерациясе Элемтә һәм массакүләм коммуникацияләр министры Николай Анатольевич Никифоров катнашында "Иннополис" АҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Элемтә министрлыгы "Иннополис" АҖ
Нуретдинов А.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Кадрлар әзерләүгә, шул исәптән мәгълүмат коммуникацияләр өлкәсендә дә, заманча алымнар мәсьәләләре буенча бөтенроссия фәнни-гамәли конференциясе. Россия Федерациясе Элемтә һәм массакүләм коммуникацияләр министры Николай Анатольевич Никифоров, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Элемтә министрлыгы
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Советлар Союзы Герое М.П. Девятаевны искә алу кичәсе. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
ТР Дәүләт Советы ТР Хезмәт министрлыгы
Хәсәнов М.С.
WorldSkills стандартлары буенча DigitalSkills мәгълүмат технологияләре өлкәсендәге чемпионатның пленар утырышы. Россия Федерациясе Элемтә һәм массакүләм коммуникацияләр министры Николай Анатольевич Никифоров, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Элемтә министрлыгы
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.
"Татарстан Республикасы Чит ил студенты көне" республика еллык иҗат фестиваленең гала-концерты. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
ТР Дәүләт Советы