ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

декабрь, 2017 ел
Россия Федерациясе коткаручы көне
ТР гражданнар оборонасы эшләре һәм гадәттән тыш хәлләр министры - ТР буенча Россия ГХМ Баш идарәсе башлыгы Р.З. Хәбибуллинның ММЧда котлавы
Казан шәһәрендә 2018 Футбол буенча FIFA дөнья чемионаты матчларын уздыру чорында иминлекне тәэмин итү буенча төбәк ведомствоара оператив штабы утырышы
ТР буенча ФИХ
Шәфыйгуллин А.Р.
Биектау муниципаль районы Советы утырышы
Биектау муниципаль районы Советы
Зәй муниципаль районы Советы утырышы
Зәй муниципаль районы Советы
Тукай муниципаль районы Советы утырышы
Тукай муниципаль районы Советы
Хокук бозуларны профилактикалау буенча Россия ЭЭМ Оператив штабы утырышы
ТР буенча ЭЭМ оператив идарәсе үзәге
ТР буенча ЭЭМ
Кадыйров Р.Р.
"Татарстан - Яңа гасыр" төбәк иҗтимагый хәрәкәтенең Югары советы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
Хәсәнов М.С.
"Татмедиа" РА
"Төбәкләрнең инвестицияләр җәлеп итүчәнлеге - Россия Федерациясенең икътисадый үсеше нигезе"темасына Россия Федерациясе Дәүләт советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Икътисад министрлыгы
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы
ТР Конституция суды утырышы
Глухова Л.Ю.
"2017 елда Татарстан Республикасы Инвестицон үсеш агентлыгы эшчәнлеге йомгаклары һәм 2018 елга бурычлары турында" Татарстан Республикасы Инвестицон үсеш агентлыгы йомгаклау коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин катнаша.
ТР ИҮА
Гайнетдинов Р.В.
Актаныш авылының «Яшьлек» мәдәни үзәгендә санлы кинозал ачу
Актаныш авылы
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина
Татарстан Республикасы Сәүдә-сәнәгать палатасы әгъзаларының еллык очрашу тантанасы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин катнаша.
ТР ССП
Гайнетдинов Р.В., Фәсхиев Г.Н.