ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2018 ел
чәршәмбе
2017/2018 уку елында математика буенча мәктәп укучыларының бөтенроссия олимпиадасының төбәк этабы һәм республика олимпиадасының йомгаклау этабы
«Дуслык» МЯҮ
ТР Мәгариф министрлыгы
Выборнов А.А.
Саба муниципаль районы Советы утырышы
Саба муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
"Бердәм Россия" бөтенроссия сәяси партиясенең Татарстан төбәк бүлекчәсенең Сәяси Советы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
Хәсәнов М.С.
Бөтендөнья диниара мөнәсәбәтләр атнасына багышлап, Мәскәү – Казан - Симферополь видеокүпере
"Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Газпром" ГАҖ идарәсе рәисе Алексей Борисович Миллер белән очрашуы
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Сабиров Р.К., Габдерәшитов Б.Р.
"2017 елда Федераль дәүләт статистикасы хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча территориаль органының һәм Татарстан Республикасының Социаль-икътисадый мониторинг комитетының эшчәнлегенә йомгаклар һәм 2018 елга бурычлары турында" Федераль дәүләт статистикасы хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча территориаль органы һәм Татарстан Республикасының Социаль-икътисадый мониторинг комитеты коллегиясенең уртак утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры вазыйфаларынбашкаручы Р.К. Нигъмәтуллин катнаша.
ТР Социаль-икътисадый мониторинг комитеты, Татарстанстат
Гайнетдинов Р.В.