ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2019 ел
Мәктәп укучыларының геология буенча республика олимпиадасының йомгаклау этабы
ТР муниципаль берәмлекләре
Выборнов А.А.
"2018 елда Туризм буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитетының эш йомгаклары һәм 2019 елга бурычлары турында" Туризм буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты коллгеиясе утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х.Мөхәммәтшин катнаша.
Туризм буенча ТР дәүләт комитеты
Хәсәнов М.С.
Биология буенча мәктәп укучыларының бөтенроссия олимпиадасының төбәк этабы
ТР муниципаль берәмлекләре
ТР гомуми белем оешмалары
Выборнов А.А.
Казан шәһәрендә узачак 2019 елгы Competition Preparation Week 2019 «Ворлдскиллс» стандартлары буенча һөнәри осталык буенча дөнья чемпионатына әзерлек атнасы
«Корстон» КСКК
ТР Мәгариф министрлыгы Социаль һәм спорт проектлар дирекциясе
Инженер гаскәрләре көне
ТР Хәрби комиссары С.Н.Погодинның ММЧда котлавы
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х.Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Идиатуллин А.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Давоста Бөтендөнья икътисадый форумында катнашу өчен Швейцариягә эш сәфәре
Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Эш бирүче көннәре, мини-ярминкәләр һәм вакансияләр ярминкәләре
Халыкны эш белән тәэмин итү үзәкләре
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
Ана капиталы акчаларын файдалану өлкәләрен киңәйтүгә багышланган матбугат конференциясе.
"Татмедиа" РА
"WorldSkills Kazan 2019 (Competition Preparation Week) дөнья чемпионатына әзерлек атнасы" темасына матбугат конференциясе.
"Татмедиа" РА
«2018 елда Татарстан Республикасында граждан хәле актларын дәүләт теркәвенә алу эшчәнлеге йомгаклары һәм 2019 елга бурычлар турында» ТРМК ЗАГС идарәсе коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Л.Р.Фазлыева катнаша.
ТРМК ЗАГС идарәсе
Бәдриев И.Ф.