ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

февраль, 2019 ел
Эш бирүче көннәре, вакансияләрнең мини-ярминкәләре һәм ярминкәләре
Халыкны эш белән тәэмин итү үзәкләре
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
«Кар десанты» бөтенроссия патриотик акциясе
ТР Яшьләр министрлыгы
Шакирова Г.Р.
Татарстан Халыклары ассамблеясе Советы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
Татарстан Халыклары ассамблеясе
Хәсәнов М.С.
Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәткәрләренең квалификациясен күтәрү курслары
К(И)ФУ
Белов А.Н.
«Созвездие-Йолдызлык» еллык ачык республика телевизион эстрада сәнгате яшьләр фестиваленең зона турлары (Катнашучылар: Татарстан Республикасы Лениногорск, Әлмәт, Ютазы, Бөгелмә, Баулы, Азнакай муниципаль районнары)
Район мәдәният йортлары
ТР Яшьләр министрлыгы
Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х.Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Идиатуллин А.Р.
Татарстан Республикасы Волейбол федерациясе Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
Татарстан Республикасы Волейбол федерациясе
Садриев К.Г.
Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре вәкилләре белән түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында киңәшмә: гадәттән тыш хәлләр, коррупция күренешләре, сәламәтлек саклауны мәгълүматлаштыру, «Халык контроле» Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы, башкару дисциплинасына агымдагы анализ
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Әгерҗе муниципаль район Советы утырышы
Әгерҗе ш.
Әгерҗе муниципаль район Советы
Гарипов И.М.
Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллинның Чирмешән муниципаль районына эш сәфәре. 2018 елда социаль-икътисадый үсеш йомгаклары һәм 2019 елга бурычлар буенча муниципаль район Советы утырышында катнашу.
Чирмешән авылы
Чирмешән муниципаль районы Советы
Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
Казанда «Россия мәгарифе» халыкара форумын оештыру һәм уздыру турында" матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләре җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә.
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
Тәтеш муниципаль район Советы утырышы
Тәтеш ш.
Тәтеш муниципаль район Советы
Гарипов И.М.
"Тимер юл кичүләрендә иминлек турында" матбугат конференциясе.
"Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы
Татарстан Республикасы Конституция суды
Глухова Л.Ю.
Видеоконференция режимында муниципаль берәмлекләр белән Балигъ булмаганннар эшләре һәм аларның хокукларын яклау буенча республика комиссиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер- министры урынбасары Л.Р.Фазлыева уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
Хәбиберахманова Л.Ф.
Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Р.К. Нигъмәтуллинның Нурлат муниципаль районына эш сәфәре. 2018 елда социаль-икътисадый үсеш йомгаклары һәм 2019 елга бурычлар буенча муниципаль район Советы утырышында катнашу.
Нурлат муниципаль районы Советы
Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.