ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

сентябрь, 2019 ел
чәршәмбе
"2020 – 2022 елларга һәм 2024 елга кадәр чорга Татарстан Республикасының социаль-икътисадый үсеше фаразы, 2020 елга һәм 2021, 2022 еллар план чорына Татарстан Республикасының берләштерелгән бюджеты фаразы, 2020 елга һәм 2021, 2022 еллар план чорына Татарстан Республикасы Территориаль мңҗбүри медицина иминияте фондының бюджет проекты турында" Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин уздыра.
ТР Икътисад министрлыгы, ТР Финанс министрлыгы, ТР ТММИФ
Гайнетдинов Р.В.
Галиҗанәп Шаһзадә Кәрим Ага Хан IVнең Казанга килүе. Татарстан Республикасы Дәүләт Киңәшчесе М.Ш. Шәймиев каршы ала.
ТР Мәдәният министрлыгы, "Яңарыш" фонды
Глебов О.В., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре җирле үзидарә органнарының кадрлар бүлекчәләре җитәкчеләре белән республика киңәшмәсе
К(И)ФУ
Белов А.Н.
Татарстан Республикасы дәүләт телләре турында Татарстан Республикасы законнарын гамәлгә ашыру мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхеразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
Гревцов А.Б.
Җәмгыять белеме, химия, информатика һәм ИКТ, рус әдәбияты буенча дәүләт йомгак аттестациясенең өстәмә чоры (ГДИ)
ТР имтиханнар уздыру пунктлары
ТР Мәгариф министрлыгы
Выборнов А.А.
"Зеленодольск, Югары Ослан, Биектау, Әтнә, Арча һәм Балтач муниципаль районнары территориясендә муниципаль-хосусый партнерлык принципбы буенча инвестицион проектларны гамәлгә ашыру өчен бизнес-идеяләр эшләү мәсьәләләре турында фикер алышу" темасына видеоконференция режимында киңәшмә.
ТР ИҮА
Гайнетдинов Р.В.
«Төбәкара клиник-диагностика үзәге» дәүләт автономияле сәламәтлек саклау учреждениесе белән видеоконференция режимында киңәшмә
ТКДҮ