ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

ноябрь, 2019 ел
шимбә
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы каршындагы Яшьләр парламенты вәкиләрен укыту
Казан ш.
ТР Яшьләр министрлыгы
Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы территориясендә төзелеш алып баручыларның, эскроу счетлар кулланып, проект финанславына күчүләре мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы
Савельев И.Л., Сибгатуллин И.Н.
Татарстан Республикасы хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Гыйльманов Р.В.
Гамәлгә ашырыла торган инвестицион проектлар кысаларында объектлар төзү һәм реконструкцияләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Сибгатуллин И.Н.
Башлангыч сыйныф укучылары өчен рус теле һәм әдәбияты буенча «Эверест» республика олимпиадасы
Казан ш.
ТР Мәгариф министрлыгы