ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2021 ел
шимбә
Татарстан Республикасы хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Гыйльманов Р.В.
Гамәлгә ашырыла торган инвестицион проектлар кысаларында объектлар төзү һәм реконструкцияләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В. Песошин уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы
Сибгатуллин И.Н.
Түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында республика киңәшмәсе: 1. Торак һәм социаль әһәмиятле объектларына капиталь ремонт буенча республика программаларын; ТКХны яңарту өлкәсендәге программаларны гамәлгә ашыру турында; 2. Салым салу базасын арттыру максатларында капиталь төзелеш объектларын һәм җир кишәрлекләрен барлау турында; 3. Халыкны эш белән тәэмин итүне һәм халыкның керемнәрен торгызуны тәэмин итү, икътисадны үстерү һәм озак сроклы структур үзгәрешләр чараларын Теләче муниципаль районында гамәлгә ашыру турында. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Җир һ мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы, ТР Икътисад министрлыгы
Гарипов И.М., Сибгатуллин И.Н., Гайнетдинов Р.В.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә.
Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.