ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

июнь, 2016 ел
сишәмбе
Бердәм дәүләт автоматлаштырылган мәгълүмат системасы (БДАМС) мәсьәләләре буенча Татарстан Республикасында Этил спирты, алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору Советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат)
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
А.Р. Мостафин
Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
Э.Ф. Хәйруллин
Башка гомуми белем бирү предметлары буенча бердәм дәүләт имтиханы, дәүләт чыгарылыш имтиханы рәвешендә 9 нчы сыйныфларны тәмамлаучыларның дәүләт йомгаклау аттестациясе (резерв көне)
ТР гомүми белем оешмалары
ТР Мәгариф министрлыгы
Р.И. Заманов
Бюджет оешмаларына җибәрелүче продукциянең сыйфатын яхшырту чараларын эшләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Сатып алулар буенча дәүләт комитеты
Р.В. Гайнетдинов
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Президиумының күчмә утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Л.Н. Маврина
Кулланучылар хокукларын яклау һәм кеше иминлеге өлкәсен күзәтү буенча Федераль хезмәтнең Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча идарәсенең коллегия утырышы.
ТР Мәдәният министрлыгы
Роспотребнадзорның ТР буенча идарәсе
Г.Р. Шакирова
Татарстан Республикасы балаларының һәм яшьләренең ялын оештыру буенча ведомствоара комиссиянең һәм Балигъ булмаганнар эшләре һәм аларның хокукларын яклау комиссиясенең видеоконференция режимында уртак утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТР Яшьләр министрлыгы
Г.Р. Шакирова Р.Г. Зәкиев