ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2017 ел
җомга
Совет гаскәрләре тарафыннан Ленинградны немец-фашист гаскәрләре блокадасыннан тулысынча азат итү көне (1944 ел)
ТР Хәрби комиссары С.Н. Погодинның ММЧда котлавы
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Россия Федерациясе Федераль иминлек хезмәте директоры урынбасары - Илкүләм террорчылыкка каршы комитет аппараты җитәкчесе Игорь Геннадьевич Сироткин белән очрашуы
ТР буенча ФИХИ
Шәфиыйгуллин А.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Републикасы кулланучылар җәмгыятьләре вәкилләренең хисап җыелышы
Казан кооператив институты
ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы
Мостафин А.Р.
Социаль-хезмәт мөнәсәбәтләрен җайга салу буенча өчьяклы республика комиссиясенең хезмәт өчен түләү, халыкның керемнәре һәм тормыш дәрәҗәсе буенча Координацион советы утырышы
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
"Татарстан Республикасы Дәүләт Советы гамәлгә куючыларының берсе булган "Ватаным Татарстан" һәм "Республика Татарстан" газеталары редакцияләре эшчәнлеге турында" Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Ратникова Р.А.
"2016 елда Татарстан Республикасы транспорт комплексы эше йомгаклары һәм 2017 елга бурычлары турында" Татарстан Республикасы Транспорт һәм юллар хуҗалыгы министрлыгы коллегиясенең киңәйтелгән утырышы. Россия Федерациясе Президенты ярдәмчесе Игорь Евгеньевич Левитин, Россия Федерациясе Транспорт министры Максим Юрьевич Соколов һәм Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Транспорт министры
Сибгатуллин И.Н., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның Ачык ишекләр көне уздыру кысаларында Татарстан Республикасы гомуми белем оешмаларының тарих һәм җәмгыять белеме укытучылары белән очрашуы
ТР Дәүләт Советы
Хәсәнов М.С.
"КВАРТ" АҖ 75 еллыгын бәйрәм итүгә багышланган тантаналы чаралар. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Сабиров Р.К., Габдерәшитов Б.Р.
«Легендар Калашников» күргәзмәсен ачу
"Казан Кремле" дәүләт тарих-архитектура һәм сәнгать музей-тыюлыгының Татарстан дәүләтчелеге тарихы музее
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина