ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

май, 2017 ел
пәнҗешәмбе
Татарстан Республикасында төп гомуми белемнең урта гомуми белем укыту программалары буенча укучылар өчен бердәм дәүләт имтиханы рәвешендә вакытыннан алда дәүләт йомгак аттестациясен оештыру һәм уздыру (резерв: әдәбият, тарих, биология, физика)
Казан шәһәре
ТР Мәгариф министрлыгы
Заманов Р.И.
"Россия Федерациясен социаль-икътисадый үстерү турында Россия Федерациясе Президенты указларын үтәү турында" Россия Федерациясе Дәүләт советының һәм Россия Федерациясен социаль-икътисадый үстерүнең максатчан күрсәткечләренә ирешүне мониторинглау буенча Россия Федерациясе Президенты каршындагы комиссиянең уртак утыршы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Икътисад министрлыгы ТР Төзелеш министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра
ТР Дәүләт Советы
Идиатуллин А.Р.