ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

июнь, 2020 ел
сишәмбе
«БСК программасын гамәлгә ашыру турында» муниципаль берәмлекләр вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Шакирова Г.Р.
«Татарстан Республикасында агымдагы санитар-эпидемиологик ситуация» темасына матбугат конференциясе.
"Татмедиа" РА
Илкүләм проектлар турында мәгълүматлаштыруда һәм аларны гамәлгә ашыруга ярдәм мәсьәләләре буенча "Бердәм Россия" БСПнең ТТБ Төбәк Сәяси Советы Президиумы комиссиясенең һәм Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләрендәге комиссияләрнең видеоконференция режимында уртак утырышы.
Казан ш.
"Бердәм Россия" БСПнең ТТБ
Ларионова Т.П.
«Конституция волонтерлары» волонтерлар үзәге турында» матбугат конференциясе.
"Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы
Татарстан Республикасы Конституция суды
Глухова Л.Ю.
Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне
ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнар һәм шәһәр округлары аппарталары башлыклары
Килькеева Р.Р.
«Яңа коронавирус инфекциясе таралуга бәйле рәвештә вәзгыять начараю шартларында Татарстан Республикасы икътисадының тотрыклы үсешен тәэмин итү буенча чаралар планын гамәлгә ашыру турында» Татарстан Республикасы шәһәр округлары һәм муниципаль районнары катнашында видеоконференция режимында киңәшмә.
Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы
Гайнетдинов Р.В.